daily
eurocargo
s way

VÁŠ DOMOV NA CESTÁCH

Vozidlo IVECO S-WAY s úplne novým prevedením kabíny, vynikajúcimi ukazovateľmi spotreby paliva, vyspelou technológiou a konektivitou predstavuje kompletné dopravné riešenie navrhnuté tak, aby vodičom poskytovalo skvelé podmienky pre pobyt na palube vozidla a majiteľom ponúkalo najlepšie riešenie z hľadiska konkurencieschopnosti a celkových nákladov spojených s vlastníctvom.

Je koncipovaný ako vozidlo snov každého vodiča: Nová kabína je navrhnutá, aby vyhovovala všetkým potrebám vodiča a je priestranná, bohatá na komfortné prvky a pokročilé technológie. Naozaj môžeme konštatovať, že je vašim domovom aj na ďalekých cestách. IVECO S-WAY je stopercentne prepojené nákladné vozidlo, ktoré otvára novú éru v oblasti správy vozového parku aj riešenie priestoru pre prácu aj odpočinok vodičov na palube.

Viac informácií na oficiálnej stránke výrobcu https://www.iveco.com/slovakia/produkty/pages/new-iveco-s-way-2019.aspx

Produktivita a bezpečnosť v extrémnych podmienkach

Pre nové vozidlá Trakker je všetko možné. Neprekonateľná prekážka? Áno, oni ju prekonajú. Nezdolný limit? Áno, oni ho zdolajú.

Nový rad Iveco Trakker Vám prináša lepší a oveľa funkčnejší dizajn na optimalizáciu výkonu a spoľahlivosti.

Nový Trakker je navrhnutý tak, aby bol schopný prevádzky v každom počasí na všetkých typoch terénu – od nespevnených vozoviek až k terénnym podmienkam – a to so zárukou najvyššej bezpečnosti, komfortu a produktivity.

Vďaka svojim charakteristickým vlastnostiam a rozšíreniu počtu variantov je nový Trakker práve vhodným vozidlom pre všetky misie.

Viac informácií na oficiálnej stránke výrobcu https://www.iveco.com/slovakia/produkty/pages/novy-trakker-vysoka-spolahlivost.aspx

Kontakt na predajcu:

Kontakt na predajcu:

Kontakt na predajcu: