Procar

Ak chcete naplniť denné požiadavky v komerčnom sektore vozidiel, potrebujete len vysokovýkonné vozidlá a taktiež integrované riešenia. Tak ako profesionálny partneri na vaše strane, ponúkajú presne také portfólio aké je potrebné. MAN garantuje inovatívnu a ekonomickú transportnú logistiku. Služby, ktoré môžu byť individuálne kombinované sú efektívne do posledného detailu: Od manažmentu opráv a údržby ku správnej forme financovania. Nemusíme ani hovoriť, že vám taktiež ponúkame profesionálnu asistenciu mobility a garanciu vysokého zefektívnenia vďaka cielenému školeniu vodičov a vlastníkov podniku.

Servis vozidiel MAN

  • Zabezpečujeme opravy a údržbu vozidiel MAN.
  • Staráme sa o všetko od servisu vozidla a kontroly faktúr až po otázky týkajúce sa záruk.
  • Staráme sa o vaše vozidlá plánovaním pripravovaných záručných a pozáručných prehliadok.

Súčiastky a príslušenstvo MAN

MAN originálne súčiastky a príslušenstvo sú vždy prvou voľbou. Tieto súčiastky majú perfektne zabezpečené harmonické fungovanie medzi sebou a to je jediný spôsob ako zvýšiť životnosť služby a znížiť celkové náklady na podnikanie. Prevádzkovateľ dielne vie objednať MAN originálne súčiastky priamo od dodávateľa cez online objednávkovú službu v MAN After Sales Portal do 24 hodín. Ak hľadáte spôsob ako znížiť náklady a popri tom šetriť životné prostredie, ponúkame Vám použité, profesionálne recyklované súčiastky ecoline. Tieto súčiastky ponúkame vrátane plnej záruky.

MAN originálne súčiastky

Dodržiavanie kvalitatývnych štandardov garantuje, že MAN originálne súčiastky sa ideálne zhodujú s vaším vozidlom. Je to jediná cesta pre vaše vozidlá aby boli riadené bezpečne, efektívne a s minimálnym opotrebením.

MAN originálne súčiastky ecoline

Ak hľadáte spôsob ako znížiť náklady popri šetrení životného prostredia súčasne, použite použité, profesionálne recyklované súčiastky ecoline. Vrátane plnej záruky.

MAN originálne príslušenstvo

Dokonca aj tie najlepšie nákladné vozidlá musia byť pravidelne servisované a niekedy opravené. Zabezpečíme, aby vám nevznikla neočakávaná finančná záťaž. Služba opravy a údržba MAN – pre väčšie pohodlie, bezpečnosti a efektívnosti nákladov.

MAN originálny olej

Automobilová technológia a olej musia harmonizovať perfektne, aj pri extrémnych podmienkach. MAN originálny olej chráni vaše vozidlo voči opotrebeniu a roztrhnutiu, čím redukuje celkové náklady na podnikanie.

Objednanie služby

Cez online objednávkovú službu v MAN After Sales Portal, prevádzkovateľ dielne vie objednať MAN Originálne Súčiastky priamo od dodávateľa – jednoduché, rýchle a cenovo dostupné.

Výmena použitých súčiastok

Tu nájdete ucelený rad použitých originálnych dielov MAN. Vyskúšaná a overená kvalita, dostupná v krátkom čase a so zárukou pre motor, nápravy a prevodovku až do dvanástich mesiacov.

Opravy a údržba

Dokonca aj tie najlepšie nákladné vozidlá musia byť pravidelne servisované a niekedy opravené. Zabezpečíme, aby vám nevznikla neočakávaná finančná záťaž. Služba opravy a údržba MAN – pre väčšie pohodlie, bezpečnosti a efektívnosti nákladov.

MAN ServiceContracts

Pomáhame vám ušetriť čas, peniaze a stres. Podľa potreby sa MAN stará o všetko od servisu a kontroly faktúr až po odpovedanie na otázky týkajúce sa záruk a dobrého mena.

MAN ServiceCare

Naše služby vám sľubujú: Proaktívne sa staráme o vaše vozidlá a plánovanie pripravovaných opráv. To vám umožní znížiť náklady a zamerať sa viac na svoje vlastné podnikanie.

MAN ServiceComplete

Naša komplexná sieť odborných servisov Vám ponúka kompletný servis pre stavebné vozidlá. Jedná sa o jednu servisnú zastávku pre všetky opravy a údržbárske práce pre vaše vozidlo, vrátane prívesov, návesov a karosérií.

Servis Liptovský Mikuláš

SERVIS 24
Servis IVECO a MAN
Tel.: +421 918 673 238

SERVIS
Tel.: +421 905 241 844
E-mail: servislm@procar.sk

Vedúci servisu:
Daniel Ľupták
Tel.: +421 908 940 498
E-mail: luptak@procar.sk

Prijímací technik IVECO:
Matej Korman
Tel.: +421 917 278 363
E-mail: korman@procar.sk

Prijímací technik MAN:
Michal Mužík
Tel.: +421 908 971 186
E-mail: muzik@procar.sk

Prijímací technik MAN:
Jozef Sivák
Tel.: +421 917 933 859
E-mail: sivak@procar.sk

IČO: 363 84 992
DIČ: 2020126592
IČ DPH: SK2020126592

Adresa servisu
Otváracie hodiny
Viac o servise

Servis Žilina

SERVIS 24
Servis MAN
Tel.: +421 908 247 258

SERVIS
E-mail: servisza@procar.sk

Vedúci servisu:
Miroslav Sýkora
Tel.: +421 905 316 934
E-mail: sykora@procar.sk

Prijímací technik MAN:
Daniel Škubák
Tel.: +421 905 220 043
E-mail: skubak@procar.sk

Prijímací technik Carrier:
Martin Valach
Tel.: +421 905 468 689
E-mail: valach@procar.sk

IČO: 363 84 992
DIČ: 2020126592
IČ DPH: SK2020126592

Adresa servisu
Otváracie hodiny
Viac o servise